خرید ریپورتاژ

اهمیت ریپورتاژ

ریپورتاژ در لغت به معنای انتشار محتوا و اخبار در قالب رسانه های خبری می باشد.

در ایران امروزه این لغت چندان اختصاصی به این معنا به کار برده نمی شود و بیشتر از جهت محتوای تبلیغاتی به کار برده میشود.

ریپورتاژ به صورتی که در حال حاضر به کار گرفته می شود به معنای محتوایی است که رسانه ها در ازای دریافت مبلغی منتشر می کنند و با خرید ریپورتاژ بسته به نوع نیاز می تواند جهت دریافت بکلینک و یا اکسپوژر یا هردو به کار گرفته شود.

اخیرا همسو با شتاب فزاینده جهان به سمت الکترونیک شدن ایران هم هرچند با سرعت کمتری ولی در مسیر درست درحال حرکت است.

بسیاری از کسب و کارها یا شعب آنلاین خود را راه انداخته اند یا حداقل ایده و برنامه ای برای آن دارند و هرکس که از این قافله جا بماند در آینده باید هزینه هایی بسیار زیادی برای حفظ توانایی رقابت خود بپردازد.

همانطوری که در بازار فیزیکی کسب اعتبار نقش مهمی در رونق کسب و کار ها دارد در فضای مجازی نیز اعتبار اهمیت ویژه ای دارد.

از آن جایی که در فضای مجازی عملا کسی نمی تواند به راحتی در مورد رسانه ها و سایت ها اطلاعات کسب کند و به آن ها اعتماد کند اهمیت وب سایت های مرجع که به عنوان واسط اعتبار سنجی را انجام دهد بسیار بالا است.

یکی از بزرگترین و مهمترین مرجع ها برای کسب اطلاعات در دنیا “گوگل” می باشد.

هرکسی تقریبا هر نیاز و سوالی داشته باشد حتما به گوگل سری میزند و گوگل هم با فراهم آوردن نتایج مناسب و مطلوب اعتماد عموم مردم را به دست آورده است.

ویژگی های ریپورتاژ سئو اسپات

ما در سئو اسپات از روش های معمول انتشار ریپورتاژ استفاده نمیکنیم و به سبک و سیاق خودمان کار میکنیم

شاید بپرسید که چرا ؟

دلیل آن واضح است , سئو و خدمات سئو بیشتر از اینکه نیازمند دانش آکادمیک باشند نیازمند تجربه هستند و بر خلاف باور خیلی از افراد هیچ مرجع موثقی در مورد قوانین و مقررارت حاکم در این حیطه وجود ندارد و جدا از این موضوع تمامی قوانین در حیطه سئو بر اساس پلتفرم مورد نظر (گوگل , فیس بوک , بینگ و …) میتوانند تحت تغییرات بسیار زیادی آن هم به صورت مستمر قرار بگیرند.

از آنجایی که هیچکدام از این شرکت ها اطلاعات دقیق و قابل استنادی در مورد نحوه کار موتور های خود ارائه نمی دهند تمامی اطلاعاتی که شما باید در مورد سئو داشته باشید یا باید از تجربه خودتان باشد یا از تجربه دیگران.


حتی سایت هایی مانند سرچ انجین ژورنال هم که بسیاری به آن استناد می کنند هم از طریق تجربه و آزمایش خطا و بررسی نتایج اطلاعات خود را جمع آوری می کنند و مطمئن باشید هیچ کدام از این شرکت هایی که خدمات سئو ارائه می دهند اطلاعات طلائی و ارزشمند خود را به رایگان در اختیاز دیگران نمی گذارند.

حتی تعاریفی مانند کلاه سفید و کلاه سیاه و کلاه خاکستری و کلاه زرد و… هم تعاریفی رسمی نیستند و کم کم در دایره لغات سئو قرار گرفته اند و بسته به شخص می توانند تعاریف بسیار متفاوتی داشته باشند.

شاید بهتر باشد از این دید به موضوع نگاه بکنید که با وجود اینکه بسیاری از این به اصطلاح قوانین حاکم در سئو در سایت های داخلی و خارجی در دسترس عموم قرار دارد چطور است که بسیاری از کسانی که در این زمینه فعالیت دارند و تعداد خیلی زیادتری از افرادی که به دنبال خدمات دهنده های سئو میگردند از رعایت این قوانین نتیجه ای نمیگیرند ؟

کم نیستند کسانی که سردرگم در متن های طولانی و طویل و گفت و گو های گیج کننده در مورد لینک بندی داخلی , لینک بندی خارجی و سئو تکنیکال و کلاه های رنگ و رنگ و کپی رایتنیگ شده اند و با اطمینان و اعتماد هزینه های زیادی خرج این موضوعات کرده اند و در آخر هم بعد 1 سال نتیجه ای که نگرفته اند هیچ حتی با کمال تعجب نظاره گر رشد رقبای خود شده اند که یک دهم هزینه آن ها را هم نکرده اند.

هدف بنده از این چند پاراگراف اخیر این است که بگویم برای خدمات سئو شما باید فقط و فقط به دنبال نتیجه باشید و زیاد خودتان را درگیر کلمات و تعاریف نکنید چرا که همه این ها تا زمانی که شما نتیجه مورد نظرتان را نگیرید ارزشی ندارند.

خدمات ریپورتاژ ما نیز بر اساس تجربه و نیاز مشتریانمان پیاده سازی شده است.

ما سعی کرده ایم این نکات را در خدمات خود پیاده سازی کنیم :

ریپورتاژ با قیمت ارزان ولی موثر

به طور کلی شما می توانید خدمات ریپورتاژ و بک لینکی که درچه در ایران چه خارج ایران از شرکت ها و افراد مختلف ارائه می شوند را در دو سر یک طیف قرار دهید که یک سر آن خدمات ارزانی هستند که با قیمت بسیار ارزان خود شما را وسوسه به خرید می کنند درحالی که نه تنها برای شما مفید نیستند بلکه در اکثر موارد مضر هم هستند , این خدمات را حتی اگر به رایگان هم دریافت کنید باز هم گران است !

در سر دیگر طیف خدماتی هستند که به راحتی از بودجه بسیاری از کسب و کار های کوچک خارج هستند و پاسخ مطلوب و مناسبی هم برای خریداران خود دارند , برای مثال شما اگر ریپورتاژی از ده سایت برتر ایران دریافت کنید و مبلغ 20 میلیون تومان هم برای هرکدام بپردازید قاعدتا نتیجه می گیرید !

ولی نکته مهم و اصلی این است که هیچ کدام از این دو سر طیف کار سختی نیست ! هرکسی بدون هیچ تجربه و هنری میتواند در خدمات دو سر طیف را ارائه دهد و فقط مهم این است که بازاریاب خوبی باشد که شما را متقاعد به خرید کند.

هنر اصلی این است که کسی بتواند خدماتی در میانه این طیف ارائه کند , یعنی با هزینه مناسب بازدهی مناسبی به دست بیاورید.

ما سعی کردیم خدمان را در این میانه طیف جای دهیم و شبکه ای از وبسایت ها را جهت انشتار ریپورتاژ پیاده سازی کرده ایم

ریپورتاژ شبکه ای

شبکه ریپورتاژ سئو اسپات تشکیل شده از تعداد زیادی سایت است که در سرور ها مختلف در سراسر جهان پیاده سازی شده اند و با استفاده از موتور های خبرخوانی که روی آن ها پیاده شده است محتوای خبر گزاری های مطرح ایران و جهان را دریافت میکنند پردازش میکنند و منتشر میکنند.

انتشار محتوا در این شبکه به صورت اختصاصی برای ارائه خدمات سئو پیاده سازی شده است.

برای مثال هر مقاله ای که در یکی از سایت ها منتشر شود به مرور در تمامی سایت های دیگر منتشر می شود و کلمات کلیدی مرتبط آن ها به یک دیگر به صورت طبقه بندی شده لینک داده می شوند.

یعنی شما با انتشار ریپورتاژ در این شبکه نه تنها تعداد زیادی بکلینک ( حداقل 1000) از تعداد زیادی سایت (حدود 200 سایت) دریافت می کنید بلکه بک لینک های شما نیز در این شبکه بک لینک و اعتبار کسب می کنند.

همچنین ساختار سایت ها به طوریپیاده سازی شده اند که مطلوب برای خزش موتور های گوگل و غیره باشند تا مطالب سایت به سرعت ایندکس شوند و شما بکلینک های خود را به حداقل زمان دریافت کنید و نتایج دلخواه خود را سریع تر به ثمر برسانید.

همچنین تمامی سایت ها امکان ایندکس صفحات از طریق سرچ کنسول را دارند و شما اگر خیلی عجله داشته باشید می توانید درخواست ایندکس دستی تمامی ریپورتاژ های خود را بدهید تا در زمانی حدود 48 ساعت بک لینک های خود به گوگل معرفی کنید.

از دیگر ویژگی های این سرویس که میتواند در دراز مدت اعتبار سایت شما را بالاتر ببرد گسترش روز به رو آن است و ما پیوسته در حال بهینه سازی و اضافه کردن سایت ها و رسانه های بیشتری به این شبکه هستیم و این موضوع باعث رشد و قدرت گرفتن بکلینک های شما و در نتیجه سایت های هدف شما می شود.

همچنین تمامی سایت های این شبکه به صورت پیوسته تعداد زیادی بکلینک از سایت ها و سرویس های خارج این شبکه نیز دریافت می کنند و قدرت دامنه ها صرفا محدود به سایت های داخل شبکه نیست.

صرفه جویی در هزینه و زمان

سرویس ریپورتاژ و بکلینک سئو اسپات را طوری پیاده سازی کرده ایم که از کسانی که هیچ ایده ای در مورد سئو ندارند تا کسانی که به صورت حرفه این در این زمینه کار می کنند به راحتی از آن بهره ببرند.

شما نیازی ندارید که سایت های مختلفی در زمینه کاری خود پیدا کنید و با رایزنی های متفاوت به قیمت های عجیب و غریبی که هر صاحب رسانه برای خودش تعیین میکند تن بدهید.

فقط با چند کلیک ریپورتاژ خود را منتشر می کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن نتایج را میتوانید ببینید.

دلیل بازگشت وجه

به بالای صفحه بردن